News

Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace

LM, 20.04.2019 12:29 2

Nowe wyposażenie, pancerze, zaklęcia i konkluzja dla całej opowieści.

Firma TopWare Interactive powraca do zapoczątkowanego jeszcze w 2016 roku tematu dodatków do gry Two Worlds II – po wydanym w 2017 roku rozszerzeniu Call of the Tenebrae przyszła pora na trzecie i zarazem finalne fabularne DLC do gry studia Reality Pump – Shattered Embrace. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę konkludujący opowieść dodatek ukaże się na PC w trzecim kwartale bieżącego roku zarówno jako DLC do Two Worlds II, jak i samodzielna aplikacja.

Całość zaoferuje ponad dziesięć godzin dodatkowej zabawy w świecie Two Worlds II. Jednocześnie możemy liczyć na setkę nowych elementów uzbrojenia; piętnaście pancerzy; nowe stronnictwa, które powitają nas w swoich szeregach; oraz potężne zaklęcia i możliwość przemierzania niezbadanych dotąd wymiarów. Przy okazji do sieci trafiła skromna paczka screenów z Shattered Embrace, które załączyliśmy do wiadomości.

Two Worlds II zadebiutowało oryginalnie w 2010 roku na PC i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Warto przypomnieć, że przy okazji zapowiedzi przywołanych wcześniej dodatków – Call of the Tenebrae oraz Shattered Embrace, dowiedzieliśmy się, że Reality Pump Studios pracuje obecnie nad Two Worlds III, ale od tamtego czasu twórcy nie uraczyli nas żadnymi nowinkami związanymi z projektem.

najnowsze