Steel Division 2 zaliczy kolejną obsuwę, znamy nową datę premiery

LM
2019/04/19 11:41

Przy okazji twórcy zmienili nieco harmonogram testów beta tytułu, wydłużając czas wczesnego dostępu do gry.

Jeśli powoli pakowaliście walizki z myślą o wyprawie na front wschodni, to mamy dla Was kiepską wiadomość – studio Eugen Systems poinformowało za pośrednictwem platformy Steam, że przesunięta początkowo na 2 maja data premiery gry Steel Division 2 jest już historią. Twórcy podjęli decyzję o opóxnieniu rynkowego debiutu rzeczonej produkcji do 20 czerwca, który ich zdaniem na już być ostatecznym terminem wydania gry. Edycje Digital Deluxe ukażą się dwa dni wcześniej – 18 czerwca.

Steel Division 2 zaliczy kolejną obsuwę, znamy nową datę premiery

Okazuje się, że masę pracy pochłonął debiutujący wraz ze Steel Division 2 tryb Army General, który wciąż wymaga wielu poprawek, a ich sfinalizowanie nie byłoby możliwe przy zachowaniu wcześniej ogłoszonej daty premiery. Jednocześnie twórcy ujawnili, że są zadowoleni z kształtu modułu taktycznego, ale po licznych sugestiach ze strony testerów wersji beta zamierzają usprawnić jeszcze jego wybrane aspekty. Eugen Systems podkreśliło, że wraz ze Steel Division 2 firma debiutuje w roli wydawcy i zamierza w pełni wywiązać się z oczekiwań pokładanych w wojennej strategii, dlatego woli przesunąć premierę i wypuścić na rynek w pełni dopracowany produkt.

Jednocześnie twórcy przybliżyli zrewidowany harmonogram nadchodzących serii testów beta Steel Division 2 – 3 faza testów, która wystartowała wczoraj, potrwa do 23 kwietnia. Na szczegóły 4. fazy jeszcze czekamy, ale wiemy za to, że piąta i zarazem ostatnia tura rozpocznie się 29 maja i potrwa aż do zaplanowanej na 20 czerwca premiery gry.

GramTV przedstawia:

Steel Division 2 to kontynuacja wydanego w 2017 roku Steel Division: Normandy 44. Seria dostępna jest wyłącznie na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!