News

Pierwszy gameplay z Borderlands 3 już za dwa tygodnie

Patryk Purczyński, 17.04.2019 18:46 0

Na premierowy pokaz rozgrywki z Borderlands 3 nie będzie trzeba czekać do targów E3. Fani będą mogli obejrzeć gameplay już na początku maja.

Gearbox Software zaprezentuje gameplay Borderlands 3 podczas pokazu w sieci na żywo, zaplanowanego na 1 maja. Pokaz zostanie poprzedzony 30-minutowym programem, a samą rozgrywkę skomentują członkowie zespołu developerskiego. Prezentację będzie można śledzić na stronie borderlands.com oraz oficjalnym kanale gry na Switchu. Początek zaplanowano na godz. 19.00 polskiego czasu.

Borderlands 3 zostało zapowiedziane pod koniec ubiegłego miesiąca. Twórcy gry pokazali wówczas jej pierwszy zwiastun. W ciągu kolejnych dni nie obeszło się bez pierwszej kontrowersji. Pecetowa wersja będzie początkowo będzie dostępna wyłącznie na Epic Games Store. Na tę wiadomość gracze nie zareagowali w pokojowy sposób.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.