News

Znamy zawartość przepustki sezonowej do Anno 1800

LM, 16.04.2019 07:29 0

Najnowsza strategia niemieckiego Blue Byte debiutuje dzisiaj na PC.

Już dzisiaj na komputerach osobistych zadebiutuje najnowsza odsłona cyklu strategii ekonomicznych rozwijanych przez firmę Ubisoft – Anno 1800. Francuski wydawca uznał, że jest to najlepszy moment na ujawnienie dodatkowej zawartości do gry, która trafi na ręce posiadaczy przepustki sezonowej do hitu studia Blue Byte. Tym samym dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym roku Anno 1800 doczeka się trzech pakietów dodatkowej zawartości rozwijających podstawowe mechaniki rozgrywki. Jednocześnie każdy, kto pokusi się o zakup przepustki sezonowej, może liczyć na natychmiastowy dostęp do kosmetycznych dodatków – bonusowego portretu i dwóch logo dla frakcji.

Jako pierwsze pojawi się Sunken Island, które wprowadzi do gry nowe elementy do wykorzystania w realiach starego świata, a dodatkowo zaoferuje specjalną misję fabularną, podczas której przeniesiemy się na jedną z europejskich wysp, by tam wraz z ekscentrycznym wynalazcą oddać się polowaniu na rozmaite skarby.

Drugie DLC – Botanica – wprowadzi do gry dodatkowe budynki i ozdoby, które pozwolą znacznie podnieść atrakcyjność naszych osad. Wśród nich znajdziemy m.in. ogród botaniczny, a także pawilon muzyczny, w którym będziemy mogli odsłuchać wybrane utwory ścieżek dźwiękowych do poprzednich odsłon serii.

Ostatnie z zapowiedzianych przez Ubisoft DLC – The Passage – przeniesie nas na Koło podbiegunowe, gdzie zwiedzimy m.in. Przejście Północno-Zachodnie i powalczymy o przetrwanie w trudnych warunkach, korzystając ze specjalistycznych budowli i narzędzi.

Ubisoft nie podał jeszcze, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery kolejnych rozszerzeń. Anno 1800 dostępne jest wyłącznie na PC, a pod tym adresem możecie zapoznać się z naszą recenzją tytułu.

najnowsze