News

Assassin’s Creed Odyssey otrzyma kreator zadań fabularnych

LM, 16.04.2019 10:25 1

Na wypadek, gdyby udostępniane przez wydawcę misje nie zaspokoiły Waszego apetytu na Starożytną Grecję.

Zgodnie z premierowymi zapowiedziami Ubisoftu najnowsza odsłona cyklu przygodowych gier akcji Assassin’s Creed regularnie wzbogacana jest masą dodatkowej, darmowej zawartości, a w kolejce wciąż czeka podzielone na trzy epizody, duże rozszerzenie zatytułowane Fate of Atlantis. Okazuje się jednak, że obok tego francuski wydawca zamierza umożliwić nam kreowanie własnych opowieści w Starożytnej Grecji – użytkownicy forum reddit uwiecznili usunięty już wpis menedżera społeczności Asasynów – Dominika Voigta, w którym ujawnił on Story Creator Mode.

Zarejestrowany fragment wiadomości wskazuje jedynie, że narzędzie zostanie udostępnione wszystkim posiadaczom gry Assassin’s Creed Odyssey, ale nie podaje, kiedy możemy się go spodziewać i jak konkretnie będzie działać. Oczywiście do czasu oficjalnego potwierdzenia tych doniesień poprzez kanały komunikacyjne Ubisoftu warto powstrzymać entuzjazm, a gdy te się tylko pojawią, to z pewnością Was o tym poinformujemy.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutowało 5 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Wspomniany wcześniej dodatek Fate of Atlantis doczeka się pierwszego epizodu dokładnie 23 kwietnia.

najnowsze