News

Zamek Ogrodzieniec kolejnym miejscem zdjęć do Wiedźmina Netfliksa

LM, 09.04.2019 13:01 1

Tym razem nieco słowiańskie akcenty w serialowej adaptacji prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Jeden z użytkowników forum reddit podzielił się doniesieniami, według których, w najbliższych dniach – z dzisiejszym włącznie – ekipa odpowiedzialna za realizację serialu Wiedźmin produkowanego przez platformę streamingową Netflix przeniesie się do śląskiej wsi Podzamcze, by wykonać serie ujęć w ruinach Zamku Ogrodzieniec. I chociaż moglibyśmy traktować to jako zwykłą pogłoskę, to jej potwierdzenie znajdziemy na oficjalnym Twitterze Lauren S. Hissrich, która w tle profilu ustawiła czarno-białe zdjęcie Zamku Ogrodzieniec. Co ciekawe, według oficjalnych doniesień administratora obiektu, ten w dniach 8-10 kwietnia został całkowicie zamknięty dla odwiedzających, ze względu na zaplanowane, istotne prace budowlane.

Oczywiście raczej nie mamy co liczyć na oficjalną relację z kulis powstawania serialu w polskim zamku, ale jeśli jesteście ciekawi i mieszkacie stosunkowo niedaleko Zamku Ogrodzieniec, to możecie wybrać się w okolice i spróbować podpatrzeć aktorów podczas pracy.

Przypominamy, że pierwszy sezon Wiedźmina Netfliksa zadebiutuje jeszcze w tym roku. W główną rolę – Geralta z Rivii – wcieli się znany z m.in. z roli Supermana Henry Cavill.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.