News

StarCraft: Remastered otrzyma wkrótce Publiczny Serwer Testowy

Małgorzata Trzyna, 09.04.2019 16:11 1

Na PST na początku zostanie przetestowane sterowanie.

StarCraft: Remastered ukazało się blisko dwa lata temu. Teraz Blizzard planuje uruchomić PST, by testować nowe aktualizacje i funkcje przed wprowadzeniem ich do gry oraz zbierać opinie społeczności na temat zmian. Najpierw zostaną sprawdzone rozwiązania dotyczące sterowania (obecnie gra ignoruje wciskanie przycisków na klawiaturze, jeśli trzymany jest przycisk myszy).

Jak mówi Grant Davies, zajmujący się oprogramowaniem, Blizzard zamierza zająć się rozmaitymi problemami. Firma chce zmienić algorytmy matchmakingu, by gracze, którzy mają dobrze połączenie z Koreą, mierzyli się z graczami z tamtego regionu częściej. Z załączonego wideo możemy dowiedzieć się również, że prace nad 64-bitową wersją postępują szybciej niż zakładano i wkrótce będzie można opcjonalnie z niej korzystać. Przed końcem tego roku na Mac, a później także w wersji dla Windows, StarCraft: Remastered będzie dostępny wyłącznie w 64-bitowej wersji. Davies mówi także o przeniesieniu forum na Battle.net, rywalizacji e-sportowej, nowości w postaci grupowego matchmakingu i innych, nadchodzących zmianach.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.