Mroczny slasher Down to Hell od polskiego Red Dev już niedługo we Wczesnym Dostępie Steam

LM
2019/04/04 13:25
0
0

Klasyka gatunku spotyka metalowe brzmienia na najniższych poziomach piekła.

Olsztyńskie Red Dev Studio ogłosiło, że zaprojektowany z myślą o komputerach osobistych mroczny slasher Down to Hell już niedługo, a konkretnie 18 kwietnia, wzbogaci katalog tytułów dostępnych w ramach Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Przy okazji poznaliśmy plany na dalszy rozwój gry, a także dowiedzieliśmy się, że jego finalna wersja ukaże się również na konsolach Nintendo Switch, dzięki współpracy z QubicGames.

Down to Hell to dynamiczny dwuwymiarowy slasher inspirowany takimi klasykami jak Devil May Cry czy Castlevania, ale czerpiący garściami również z mangi Berserk. W toku rozgrywki wcielamy się w rycerza, który staje do walki z rozmaitymi demonami, by uratować tajemniczą kobietę i spłacić swój dług wobec niej. Całość przesycona jest mrocznym klimatem, budowanym także przez ciężkie metalowe brzmienia takich zespołów jak m.in. Decapitated czy KORONAL, które będą akompaniować najważniejszym etapom rozgrywki.

Na potrzeby wczesnej wersji otrzymamy dostęp do pierwszego z pięciu planowanych poziomów, którego ukończenie powinno zająć graczom około 3 godzin. W kolejnych miesiącach twórcy zamierzają wypuszczać kolejne rozdziały, jednocześnie wzbogacając listę wyposażenia, umiejętności i oponentów. Całość zaoferuje wymagający system walki, pięć rozdziałów fabularnych z czterema różnymi zakończeniami oraz około 20 bossów. Poza tym Red Dev Studio jest otwarte na wszelkie uwagi społeczności.

GramTV przedstawia:

Mroczny slasher Down to Hell od polskiego Red Dev już niedługo we Wczesnym Dostępie Steam

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!