Driveclub, Driveclub VR i Driveclub Bikes znikną w sierpniu z PlayStation Store

Małgorzata Trzyna
2019/04/01 17:16
1
0

Serwery wspomnianych gier będą działać jeszcze rok.

Driveclub, Driveclub VR i Driveclub Bikes znikną w sierpniu z PlayStation Store

Sony ogłosiło, że 31 sierpnia 2019 będzie ostatnim dniem, w którym będzie można kupić w PlayStation Store takie tytuły, jak Driveclub, Driveclub VR i Driveclub Bikes oraz wszystkie materiały DLC i przepustki sezonowe.

Serwery Driveclub mają działać jeszcze przez rok. 1 kwietnia 2020 o godzinie 00:59 czasu polskiego zostaną wyłączone wszystkie funkcje online, co oznacza, że zabawa przez sieć nie będzie możliwa. Nie będzie można korzystać z przepustek sezonowych online, reprezentować swojego klubu online w wydarzeniach i turniejach dla wielu graczy, grać w trybie wieloosobowym i rywalizować w wyzwaniach, tworzyć własnych wydarzeń, rywalizować w tabelach liderów, udostępniać statystyk ani informacji o postępach graczy.

GramTV przedstawia:

Posiadacze gry będą mogli korzystać wyłącznie z trybu offline dla jednego gracza. Oznacza to, że nadal będzie można zdobywać trofea, korzystać z przepustek sezonowych, funkcji i DLC we wszystkich trybach offline i dla jednego gracza.

25 lipca 2019 zostaną wyłączone także funkcje online gry StarBlood Arena.

Komentarze
1
Illidian_Stormrage
Gramowicz
06/10/2019 11:31

Mam pytanie efekty pogodowe normalnie zostaną w trybie offline? Drugie pytanie to czy gdzieś da radę dostać kody na DLC?