Youtuber tworzy narzędzia shinobi znane z Sekiro: Shadows Die Twice

LM
2019/03/31 18:56
0
0

Rzuć wszystko i zostań ninja.

Tych z Was, którzy raczej nie do końca orientują się w założeniach najnowszej produkcji studia From Software – Sekiro: Shadows Die Twice – spieszymy poinformować, że w toku rozgrywki wcielamy się w wojownika ninja, który podczas walki utracił rękę. To jednak nie zwolniło go z przysięgi wobec swojego pana, a dzięki przygotowanej protezie w dalszym ciągu stanowi zagrożenie dla oponentów, tym bardziej że może modyfikować działanie sztucznej ręki, dołączając do niej rozmaite śmiercionośne narzędzia. Ta koncepcja bez wątpienia udzieliła się jednemu z użytkowników serwisu YouTube, który postanowił odtworzyć część z nich.

Youtuber tworzy narzędzia shinobi znane z Sekiro: Shadows Die Twice

Na oficjalnym youtubowym kanale użytkownika Colin Furze możemy znaleźć już dwa materiały wideo, na których nie tylko przybliżył proces wytwarzania, ale też zaprezentował działanie dwóch narzędzi shinobi znanych z Sekiro – rozkładanej tarczy i podręcznego topora. Całość urzeka starannością wykonania i dbałością o detale, która być może nie dorównuje jeszcze dziełom wychodzącym z kuźni programu Man At Arms: Reforged, ale jest z pewnością warta uwagi.

Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapowiedziami Colina Furze, załączone do wiadomości materiały to dopiero początek prac nad narzędziami shinobi, więc koniecznie śledźcie jego kanał w oczekiwaniu na kolejne materiały.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutowało 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!