News

Youtuber tworzy narzędzia shinobi znane z Sekiro: Shadows Die Twice

LM, 31.03.2019 18:56 0

Rzuć wszystko i zostań ninja.

Tych z Was, którzy raczej nie do końca orientują się w założeniach najnowszej produkcji studia From Software – Sekiro: Shadows Die Twice – spieszymy poinformować, że w toku rozgrywki wcielamy się w wojownika ninja, który podczas walki utracił rękę. To jednak nie zwolniło go z przysięgi wobec swojego pana, a dzięki przygotowanej protezie w dalszym ciągu stanowi zagrożenie dla oponentów, tym bardziej że może modyfikować działanie sztucznej ręki, dołączając do niej rozmaite śmiercionośne narzędzia. Ta koncepcja bez wątpienia udzieliła się jednemu z użytkowników serwisu YouTube, który postanowił odtworzyć część z nich.

Na oficjalnym youtubowym kanale użytkownika Colin Furze możemy znaleźć już dwa materiały wideo, na których nie tylko przybliżył proces wytwarzania, ale też zaprezentował działanie dwóch narzędzi shinobi znanych z Sekiro – rozkładanej tarczy i podręcznego topora. Całość urzeka starannością wykonania i dbałością o detale, która być może nie dorównuje jeszcze dziełom wychodzącym z kuźni programu Man At Arms: Reforged, ale jest z pewnością warta uwagi.

Warto zaznaczyć, że zgodnie z zapowiedziami Colina Furze, załączone do wiadomości materiały to dopiero początek prac nad narzędziami shinobi, więc koniecznie śledźcie jego kanał w oczekiwaniu na kolejne materiały.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutowało 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.