A Witcher’s Tale – twórcy fanowskiego serialu na motywach Wiedźmina wystartowali z kampanią na Indiegogo

LM
2019/03/31 18:21
0
0

Dzięki crowdfundingowi mają powstać trzy kilkuminutowe filmy nawiązujące do prozy Sapkowskiego i gier studia CD Projekt RED.

Cosplayer, który niejednokrotnie wcielał się w znanego całemu światu Riva Geralta – Taryn, poinformował za pośrednictwem Instagrama, o rozpoczęciu kampanii crowdfundingowej na realizację trzech epizodów fanowskiego projektu A Witcher’s Tale. Celem zbiórki jest kwota rzędu niespełna 10 tysięcy euro, która umożliwi profesjonalną realizację trylogii wpisującej się w ramy opublikowanego wcześniej A Witcher’s Tale.

A Witcher’s Tale – twórcy fanowskiego serialu na motywach Wiedźmina wystartowali z kampanią na Indiegogo

Główny trzon ekipy odpowiedzialnej za miniserial stanowi wspomniany wcześniej cosplayer oraz trzech Włochów – Daniele Cosenza oraz Davide Morabito odpowiedzialni za reżyserię, a także specjalista od efektów wizualnych Gianluca Vecchio, który pracował m.in. przy Fast & Furious i Star Wars: Rogue One.

Środki zebrane na Indiegogo pozwolą na przygotowanie lepszych efektów wizualnych i samego zaplecza każdego z odcinków: wypożyczenie koni, rekwizytów czy opłacenie statystów. Zbiórka potrwa jeszcze 44 dni, a towarzyszący jej rozpoczęciu zwiastun załączyliśmy poniżej. A Witcher’s Tale jest projektem prowadzonym w modelu non-profit.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!