Felieton

Morrowind do zgarnięcia za darmo - tylko dziś!

Małgorzata Trzyna, 25 marca 2019 18:10 0

The Elder Scrolls świętuje 25. rocznicę istnienia.

25 marca 1994 roku Bethesda Game Studios zaprosiła graczy do świata Tamriel. Od tamtego momentu minęło 25 lat, z tej okazji przygotowano zatem prezenty i oferty specjalne.

Pierwszą niespodzianką jest to, że The Elder Scrolls III: Morrowind można zgarnąć za darmo na PC. Wystarczy zalogować się lub zarejestrować na stronie Bethesda.net, przejść na tę stronę i wykorzystać kod "TES25TH-MORROWIND". Oferta jest ważna tylko dziś - 25 marca. (W chwili pisania wiadomości nie wszystkie usługi Bethesdy działały poprawnie, mogą zatem wystąpić problemy z zalogowaniem się.)

W The Elder Scrolls Online Sezon Smoka rozpoczął się od wypuszczenia latających jaszczurów nad krainą Khajiitów w prologu Elsweyr, który jest teraz dostępny za darmo. Ponadto W The Elder Scrolls Online można grać za darmo w dniach 28 marca - 3 kwietnia.

W The Elder Scrolls Legends po zalogowaniu się można otrzymać limitowaną koszulkę na 25-lecie oraz trzy pakiety kart.

Z kolei za zalogowanie się do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition gracze otrzymają za darmo norską biżuterię.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Bethesda.net.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.