Felieton

Detroit: Become Human – wymagania sprzętowe na PC i wsparcie dla API Vulkan

LM, 24 marca 2019 09:00 0

Tytuł zadebiutował w maju minionego roku na PlayStation 4.

Studio Quantic Dream za pośrednictwem dedykowanej strony w Epic Games Store ujawniło listy oficjalnych wymagań sprzętowych dla dostępnej dotychczas ekskluzywnie na konsolach PlayStation 4 gry Detroit: Become Human. Obok tego dowiedzieliśmy się, że pecetowa wersja rzeczonej produkcji zaoferuje wsparcie dla API Vulkan.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Game Developers Conference firma Epic Games ujawniła, że pecetowe wydania gier francuskiego Quantic Dream po premierze będą dostępne ekskluzywnie na platformie cyfrowej dystrybucji Epic Games Store.

MINIMALNE: ZALECANE:

  • OS: Windows 7 64-bit;

  • OS: Windows 10 64-bit;

  • CPU: Intel Core i5 2400 3.4 GHz;

  • CPU: Intel Core i7 2700K;

  • RAM: 4 GB;

  • RAM: 12 GB;

  • GPU: Nvidia GeForce GTX 660.

  • GPU: Nvidia GeForce GTX 1080.

Detroit: Become Human to interaktywna opowieść, która przenosi nas w przyszłość do tytułowego miasta Detroit. Futurystyczny świat zamieszkują bliźniaczo podobne do ludzi maszyny, a całość zaprezentowana jest z perspektywy trzech z nich. Podczas rozgrywki jesteśmy świadkami pojawienia się maszyn, które zaczynają odczuwać ludzkie emocje, by ostatecznie zbuntować się przeciwko swoim ludzkim właścicielom.

Detroit: Become Human od 25 maja minionego roku dostępne jest wyłącznie na PlayStation 4. Data premiery pecetowej wersji nie została jeszcze ujawniona.

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.