Felieton

Pięć gier From Software ukończone w jednej sesji, bez otrzymania ciosu – streamer zakończył God Run sukcesem

LM, 21 marca 2019 12:29 0

Pamiętacie streamera, który wyłożył się na bossie z samouczka do Demon’s Souls? Udało mu się!

W ubiegłym miesiącu przybliżyliśmy Wam sylwetkę streamera znanego jako Happy Hob, który postanowił ukończyć pięć gier z portfolio studia From Software – Demon’s Souls, Dark Souls, Dark Souls II, Dark Souls III i Bloodborne – bez otrzymania jakiegokolwiek ciosu podczas jednej sesji. Podczas jednej z wielu prób, o której pisaliśmy w lutym, Happy Hob został dosłownie lekko trącony przez tutorialowego bossa z Demon’s Souls, co niestety zadało obrażenia jego awatarowi i zaprzepaściło dalsze zmagania.

W ostatnich godzinach Happy Hob przystąpił do kolejnej próby, której finał mogliśmy oglądać tego poranka – streamer podjął walkę z ostatnim z przeciwników, finalnym bossem z Dark Souls III, którą zakończył bez otrzymania obrażeń, tym samym finalizując swój God Run. Jego radość po ukończeniu wyzwania możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości nagraniu.

Zdarza Wam się narzucać sobie samym ograniczenia podczas rozgrywki? Jaki jest Wasz największy gamingowy sukces?

Ogromne zainteresowanie planszowym Bloodborne'em
Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.