News

Halo: The Master Chief Collection - testy Halo Reach na PC niemal gotowe do startu

Małgorzata Trzyna, 18.03.2019 13:36 0

Można zgłaszać chęć udziału w testach na stronie Halo Waypoint.

Microsoft ogłosił nowe informacje o pecetowej wersji Halo: The Master Chief Collection. Testy Halo Reach (które jako pierwsze zostanie udostępnione na PC) są niemal gotowe do startu - potrzeba tylko dużej liczby graczy, którzy wezmą w nich udział. Chętni mogą zgłaszać się na stronie halowaypoint.com do udziału w programie Halo Insider. Gracze będą mogli pomóc 343 Industries w ulepszeniu gier, produktów i usług, dzieląc się uwagami. Testy Halo Reach zostaną przeprowadzone na Steam. Już jutro na Reddicie możemy spodziewać się sesji AMA, podczas której twórcy będą starali się odpowiedzieć na wszelkie pytania fanów.

Microsoft ogłosił również, że Halo: The Master Chief Collection nie będzie grą Play Anywhere (a więc kupując pakiet na jedną platformę, nie będziemy mogli grać na innej), choć obecnie rozważa, jakie opcje zaoferować posiadaczom wersji na Xboksa One. W dniu premiery posiadacze wersji na Xbox One i PC nie będą mogli bawić się ze sobą wspólnie. 343 Industries chce najpierw ukończyć prace nad Halo: The Master Chief Collection w wersji na PC i zadecyduje, co dalej, w zależności czy społeczność będzie domagać się rozgrywki cross-platformowej.

Zapowiedź Halo: The Master Chief Collection na PC, także w wersji na Steam, wzbudziła ogromny entuzjazm fanów, którzy z radości postanowili zamówić mnóstwo pizzy dla 343 Industries.

najnowsze