News

Sniper Elite 5 w produkcji; Rebellion ujawnia kolejne gry

LM, 15.03.2019 09:41 0

Obok zapowiedzianego kilka dni temu Sniper Elite V2 Remastered brytyjskie studio pracuje nad trzema innymi odsłonami serii.

Nie dalej jak kilka dni temu informowaliśmy, że studio Rebellion jeszcze w tym roku zamierza wypuścić na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch usprawnioną wersję gry Sniper Elite V2 z 2012 roku opatrzoną podtytułem Remastered. Okazuje się, że nie jest to jedyny nowy projekt związany ze snajperską serią w portfolio brytyjskiego studia – Rebellion potwierdziło, że pracuje już nad kontynuacją wydanej w 2017 roku gry Sniper Elite 4. Nie dowiedzieliśmy się przy tym żadnych szczegółów, a na te przyjdzie nam poczekać do 2020 roku.

Obok tego ujawniono, że poza Sniper Elite V2 Remastered w nadchodzących miesiącach ukaże się także wydanie Sniper Elite 3 Ultimate Edition dedykowane posiadaczom konsol Nintendo Switch. Jednocześnie twórcy pracują też nad poboczną odsłoną serii Sniper Elite, która powstaje z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości i chociaż nie ujawnili żadnych szczegółów, to zasugerowali, że pierwsze konkrety pojawią się jeszcze w tym roku.

najnowsze