News

Gearbox sugeruje zapowiedź Borderlands 3 na zbliżającym się PAX East

LM, 13.03.2019 09:49 1

Gotowi do powrotu na Pandorę?

Na początku miesiąca firma Gearbox Software wyraźnie dała do zrozumienia fanom, że tegoroczna edycja konwentu PAX East w Bostonie będzie obfitować w wiele ciekawych nowinek. Oczywiście bardzo szybko wywnioskowaliśmy, że studio zamierza podzielić się pierwszymi konkretami dotyczącymi gry Borderlands 3, a najnowszy tweet na kanale Gearboksu sugeruje, że mieliśmy rację.

Na załączonej do postu grafice możemy zobaczyć drogowskaz uliczny umieszczony na pustyni z wymalowaną sprayem datą, która doskonale koresponduje z terminem, w którym odbędzie się panel dyskusyjny Gearbox Software na PAX East. W górnym rogu widzimy napis "EXIT 3" i chociaż cyferka jest nieco ucięta, to nie ulega wątpliwości, że szykuje się oficjalna zapowiedź gry Borderlands 3.

Prace nad grą od wielu miesięcy były obiektem rozmaitych plotek, więc dużo wskazuje na to, że po oficjalnym ujawnieniu projektu na jego premierę nie będziemy musieli bardzo długo czekać. Panel Gearboksu rozpocznie się 28 marca około godziny 19:00 czasu polskiego, a o wszystkich nowinkach przeczytacie na łamach naszego portalu.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.