News

Microsoft: najnowsza aktualizacja Windows 10 może obniżać wydajność gier

LM, 08.03.2019 11:11 0

W przypadku wykrycia nieprawidłowości należy odinstalować łatkę.

Na początku marca firma Microsoft opublikowała najnowszy pakiet poprawek dla systemu Windows 10. Wraz z nim pojawiło się sporo usprawnień w działaniu OS-a, ale okazuje się, że gigantowi z Redmond nie udało się ustrzec przed nieprzewidzianymi komplikacjami. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Microsoft łatka z 1 marca może zauważalnie obniżyć wydajność grafiki i myszy w rozmaitych grach wideo, a wśród przykładów wskazuje na Destiny 2 od studia Bungie.

Problem nie musi dotyczyć wszystkich konfiguracji sprzętowych, ale użytkownicy systemu Windows 10, którzy zauważą znaczące pogorszenie w działaniu regularnie uruchamianych gier na swoim PC, powinni odinstalować pakiet KB4482887 do czasu, aż Microsoft udostępni stosowny hotfix. Ostatecznie nie dowiedzieliśmy się, co może mieć wpływ na zaistniałe nieprawidłowości, więc miejcie na względzie szybki test wydajności, zanim przystąpicie np. do rozgrywek rankingowych w ulubionych grach.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.