News

Star Wars Jedi: Fallen Order zostanie zaprezentowane w kwietniu

LM, 28.02.2019 09:42 0

Tytuł powstaje w studiu Respawn Entertainment.

Electronic Arts ujawniło za pośrednictwem Twittera, że pierwsza oficjalna prezentacja rozgrywki nadchodzącej gry w uniwersum Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order od studia Respawn Entertainment – odbędzie się już 13 kwietnia. Tego dnia przypada międzynarodowe święto dla wszystkich fanów świata wykreowanego przez George’a Lucasa – Star Wars Celebration. Nie wiemy jeszcze, jak obszerny fragment rozgrywki zostanie upubliczniony, ale biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć niczego, co mogłoby dać nam wyobrażenie dotyczące finalnej wersji, to każda sekunda gameplayu będzie na wagę złota.

Przypomnijmy, że akcja Star Wars Jedi: Fallen Order rozgrywa się pomiędzy 3 a 4 epizodem filmowej sagi. Podczas zabawy wcielimy się w rycerza Jedi, a tytuł zapowiedziano jako grę akcji, która ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w ostatnim kwartale tego roku.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.