News

Far Cry. Odkupienie Urbana Waite’a trafiło na półki księgarń

LM, 27.02.2019 10:53 0

Powieść stanowiąca prequel dla gry Far Cry 5 ukazała się na rynku nakładem Wydawnictwa Insignis.

Wydawnictwo Insignis udostępniło dziś na rynku polskie wydanie najnowszej powieści Urbana Waite’a zatytułowanej Far Cry. Odkupienie. Opracowana we współpracy z firmą Ubisoft powieść stanowi oficjalny prequel do wydarzeń zaprezentowanych w grze Far Cry 5 i tym samym stanowi pozycję obowiązkową dla wszystkich fanów cyklu.

Dlaczego doszło do otwartej wojny między członkami kościoła Bram Edenu a ruchem oporu wobec ich działań? Jakie są podwaliny sekty, która wyniszcza społeczność hrabstwa Hope? Dlaczego tak wielu ludzi wpadło w sidła bezwzględnego kultu? A może ów kult ich ratuje, a nie dominuje? Kim naprawdę są bracia Seed? - na te i wiele innych pytań odpowie Far Cry. Odkupienie. Powieść nie tylko nakreśli szerszy kontekst dla historii opowiedzianej w grze, ale stanowi też w pełni autonomiczną opowieść, która jak podkreśla wydawca, nie należy do najprzyjemniejszych — Ta książka jest jak mocny, prosty cios. Przekonajcie się.

Zainteresowani mogą przeczytać fragment powieści pod tym adresem lub go wysłuchać na załączonym do wiadomości materiale.

Gram.pl objął premierę powieści Far Cry. Odkupienie patronatem medialnym.

najnowsze