Sudden Strike 4 otrzymało DLC The Pacific War

LM
2019/02/24 15:11
0
0

Nowe kampanie, dowódcy, pojazdy i mechaniki rozgrywki.

Firma Kalypso Media udostępniła na serwerach czwartej odsłony cyklu wojennych RTS-ów Sudden Strike najnowszy pakiet dodatkowej zawartości zatytułowany The Pacific War. Wraz z nim w grze pojawiły się nowe kampanie fabularne, dowódcy, pojazdy czy mechaniki rozgrywki. DLC dostępne jest już na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a zainteresowani powinni przygotować się na wydatek około 70 złotych.

Sudden Strike 4 otrzymało DLC The Pacific War

The Pacific War oferuje dwie kampanie odwołujące się do starć w rejonie Azji Południowo-Wschodniej podczas II wojny światowej. Jednocześnie w Sudden Strike 4 pojawiło się sześciu nowych dowódców, 51 pojazdów (m.in. SS Enterprise CV-6, Soko Sagyo Ki (SS-KI) i lotniskowiec Shokaku), a także szereg nowych elementów wzbogacających mechanikę rozgrywki – umiejętności wybranych jednostek, miotacze płomieni, amfibie czy duże lotniskowce. Wybrany wycinek zabawy w Sudden Strike 4: The Pacific War możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości gameplay trailerze.

GramTV przedstawia:

Sudden Strike 4 zadebiutowało w sierpniu 2017 roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4. W czerwcu minionego roku tytuł ukazał się również na Xboksie One, a dodatkowo twórcy regularnie wprowadzają nową zawartość poprzez pakiety DLC. Za produkcję gry odpowiada studio Kite Games.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!