News

Wystartował darmowy weekend z Battletech na Steam

LM, 22.02.2019 09:31 1

Najnowsze dzieło studia Harebrained Schemes możemy testować bezpłatnie do najbliższego poniedziałku.

Jeśli w mgnieniu oka wchłonęliście już wszystkie tegoroczne hity, kupka wstydu wciąż do Was nie przemawia, a planów na nadchodzący weekend brak, to być może zainteresuje Was oferta Paradox Interactive. Szwedzki wydawca uruchomił właśnie darmowy weekend na platformie Steam z najnowszą produkcją studia Harebrained Schemes – wydaną w kwietniu minionego roku grą Battletech. Do godziny 19:00 czasu polskiego w poniedziałek 25 lutego możecie pobierać grę i testować jej kompletną zawartość.

Battletech to taktyczna strategia osadzona w dalekiej przyszłości, w której stajemy na czele oddziału składającego się z pilotów sterujących potężnymi mechami. Tytuł łączy w sobie elementy gry bitewnej ze strategią ekonomiczną i został opracowany zarówno z myślą o zabawie dla pojedynczego gracza, jak i sieciowej rywalizacji.

Battletech zadebiutowało na PC 24 kwietnia ubiegłego roku, a w listopadzie doczekało się pierwszego z trzech zapowiedzianych rozszerzeń – Flashpoint. Czas niezbędny do pobrania gry z pewnością umili zapoznanie się z naszą recenzją tytułu.

najnowsze