Prezes Nintendo of America przechodzi na emeryturę

Małgorzata Trzyna
2019/02/22 12:32
0
0

Reggie Fils-Aime pozostawia firmę w dobrym stanie, jego następcą został Doug Bowser.

Prezes Nintendo of America przechodzi na emeryturę

Reggie Fils-Aime pracował w Nintendo of America przez 15 lat, z czego 13 pełnił funkcję prezesa i był odpowiedzialny za operacje w przedsiębiorstwie. Pracę dla firmy zakończy z dniem 15 kwietnia 2019. Na stanowisku zastąpi go Doug Bowser, do tej pory pełniący funkcję starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu.

- Bardzo doceniam wszystko, co Reggie zrobił dla Nintendo - powiedział Shuntaro Furukawa, prezes Nintendo. - W firmie i poza nią Reggie znany jest jako niezwykły przywódca. Jesteśmy wdzięczni za to, że zostawia biznes w dobrym stanie. Będzie nam go brakowało i życzymy mu wszystkiego najlepszego na emeryturze, cieszymy się także, że utalentowany następca jest gotów przejąć jego rolę. Doug Bowser i reszta ekipy zapewni płynną zmianę, a Nintendo nie straci impetu.

GramTV przedstawia:

- Nintendo będzie zawsze częścią mego serca - podkreślił Fils-Aime. - Tej części, która jest wypełniona wdzięcznością za niezwykle utalentowanych ludzi, z którymi pracowałem, za możliwość reprezentowania tak wspaniałej marki i przede wszystkim za to, że czułem się częścią najbardziej pozytywnej i wytrwałej społeczności graczy. Odejdę w dobrym zdrowiu i w dobrym humorze, więc to nie będzie dla mnie koniec gry, lecz awansowanie, spędzę więcej czasu z żoną, rodziną i przyjaciółmi.

- Miałem ogromne szczęście pracować z Reggiem, który był moim mentorem przez cztery lata w amerykańskim oddziale Nintendo - dodał Bowser. - Możecie być pewni, że będziemy kontynuować jego pracę, ewoluować i rozwijać naszą branżę i wypełniać misję Nintendo polegającą na wywoływaniu uśmiechów. Tych będą miliony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!