News

Ubisoft wyprodukuje serial na podstawie gry Skull & Bones

LM, 21.02.2019 10:41 0

Wygląda na to, że Francuzi są przekonani o nadchodzącym sukcesie tytułu.

Zapowiedziana jeszcze w 2017 roku gra akcji Ubisoftu traktująca o piratach – Skull & Bones – powinna zadebiutować na PC, PlayStation 4 i Xboksie One jeszcze w tym roku i chociaż nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery, to okazuje się, że francuska firma wiąże spore nadzieje z marką. Jak donosi The Hollywood Reporter, Ubisoft wyprodukuje serial na motywach Skull & Bones we współpracy z wytwórnią Atlas Entertainment.

Jego akcja zostanie osadzona na Oceanie Indyjskim z początków XVIII wieku, a w główną rolę wcieli się kobieta. W produkcję serialu zaangażowany jest odpowiedzialna także za grę Danielle Kreinik. Obok niej na pokład trafili także Jason Altman, Andy Horwitz oraz Richard Suckle, a za scenariusz pilotażowego odcinka odpowiada Amanda Segel.

Oczywiście, zanim serial doczeka się pierwszego epizodu, to gra będzie już długo po premierze, ale czy nie wydaje się Wam, że Ubisoft zbyt silnie wierzy w sukces tytułu, który poza garścią materiałów promocyjnych jeszcze nawet nie zaistniał na rynku? Dajcie znać, co o tym sądzicie.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.