News

Plotka: Scalebound powstaje pod nadzorem Nintendo i ukaże się na Switchu

LM, 20.02.2019 07:51 1

Produkcją gry w dalszym ciągu ma zajmować się studio PlatinumGames.

Według informacji, do których dotarł serwis Nintendo Insider, anulowane w 2017 roku Scalebound może jeszcze trafić na rynek jako tytuł ekskluzywny na konsole Nintendo Switch. Siewca pogłosek powołuje się na rzekomo sprawdzone źródła, według których Nintendo przejęło markę, a gra w dalszym ciągu powstaje we współpracy z PlatinumGames.

Nintendo Insider przywołuje przy tym także wypowiedzi dwóch redaktorów: Imrana Khana z Game Informera, który niedawno wspomniał, że Nintendo pracuje nad oficjalnie martwym tytułem oraz Alanah Pearce z IGN, która podzieliła się ostatnio na Twitterze zasłyszanymi nowinkami, wedle których Scalebound nadal żyje, ale niekoniecznie dalej będzie tytułem ekskluzywnym na Xboksie One.

Oczywiście do czasu oficjalnych doniesień, do zamieszczonych tu informacji należy podchodzić z odpowiednim dystansem. Pozostaje jednak pytanie, czy wskrzeszone Scalebound (jeśli istnieje) powstaje zupełnie od zera, a jeśli nie, to jak dalece jest wierne pierwotnym założeniom. Dajcie znać, co o tym sądzicie. Czekaliście na Scalebound?

najnowsze