News

The Bard's Tale 4 zostanie rozszerzone do wersji Director's Cut

LM, 19.02.2019 14:16 0

Nowe lochy, przeciwnicy, wyposażenie i znacznie wyższa wydajność aplikacji.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez deweloperów ze studia inXile Entertainment wydana we wrześniu minionego roku na PC gra The Bard's Tale IV: Barrows Deep otrzyma w nadchodzących miesiącach solidną porcję nowinek. Twórcy od dłuższego czasu pracowali nad kolejną aktualizacją tytułu, ale osiągnęła ona takie rozmiary, że ostatecznie pojawi się na serwerach jako łatka 2.0, która jednocześnie rozszerzy grę do wersji Director's Cut.

The Bard's Tale IV: Barrows Deep - Director's Cut zaoferuje całkowicie nowy loch z dedykowaną linią fabularną i rodzajami przeciwników. Obok tego w grze pojawią się nowe poziomy i elementy wyposażenia czy portrety dla bohaterów. Zmian nie unikną również system walki, ekonomia czy lista umiejętności herosów, ale dosięgną one także silnika produkcji. inXile Entertainment obiecuje znacznie lepszą wydajność aplikacji oraz jej stabilność i oczywiście „dużo więcej” nowinek, które poznamy bliżej premiery wersji Director's Cut.

Aktualizacja 2.0 powinna trafić na serwery w czerwcu. Niestety z uwagi na nową zawartość w grze deweloperzy chwilowo zawiesili przygotowanie wersji kompatybilnych z systemami Mac i Linux, a te pojawią się zapewne tuż po premierze The Bard's Tale IV: Barrows Deep - Director's Cut.

The Bard's Tale IV: Barrows Deep dostępne jest na razie wyłącznie na PC, ale jeszcze w tym roku może trafić na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Więcej o grze dowiecie się z naszej recenzji.

najnowsze