News

Call of Duty: Black Ops 4 – Operation Grand Heist zadebiutuje jeszcze dzisiaj

LM, 19.02.2019 03:22 0

Przy okazji poznaliśmy plany na dalszy rozwój gry – szykuje się masa zawartości dla fanów serii. Zobacz zwiastun DLC.

Firmy Activision i Treyarch ujawniły szczegóły najnowszego DLC do gry Call of Duty: Black Ops IIII – operacji Wielki Skok (Grand Heist). Wygląda na to, że w grze pojawi się nie tylko nowy specjalista i masa wyposażenia, ale też szereg nowych trybów czy pomniejszych nowinek pojawi się dla każdego z dostępnych w grze modułów sieciowych. Pakiet pojawi się jeszcze dzisiaj na serwerach PlayStation 4, a po tygodniu zostanie udostępniony także na pecetach i Xboksie One.

Obok zawartości dostępnej dla wszystkich zainteresowanych pojawiło się także kilka elementów dedykowanych posiadaczom przepustki sezonowej do Call of Duty: Black Ops IIII – mapy do zabawy sieciowej Lockup i Casino; Cosmic Silverback jako bohater w trybie Blackout, a także nowy scenariusz dla trybu zombie – Redacted. Ten ostatni trafi na serwery dopiero w marcu.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na załączonej do wiadomości infografice. Call of Duty: Black Ops IIII zadebiutowało w październiku minionego roku na PC i konsolach ósmej generacji.

najnowsze