News

Bug w Anthem pozwala niskopoziomowym graczom przeskoczyć do finalnej misji

Małgorzata Trzyna, 18.02.2019 16:15 2

Szybka gra czasem może spłatać figla.

Niektórzy fani już dotarli do ostatniej misji w Anthem. Okazuje się, że niskopoziomowi gracze mogą znaleźć się tam przez zupełny przypadek. Na ekranie wyboru misji, jeśli wybierzemy szybką grę, zostajemy dołączeni do grupy, w której akurat jest wolne miejsce. Czasem może się zdarzyć, że zostaniemy przeniesieni do ostatniej misji w grze. Tak, jak na załączonym wideo streamera Brandona Larneda. Larned napisał na Twitterze, że najpierw pojawił się gracz mający 3. poziom (który opuścił rozgrywkę), po czym dołączył gracz na poziomie 2., który postanowił zostać.

Nieprzygotowani gracze, którzy trafiają do wysokopoziomowych misji, czasem czekają, aż bardziej doświadczeni oczyszczą drogę. Nie można jednak całkowicie ufać informacjom o poziomach postaci. Na Reddicie jeden z użytkowników donosi, że jego znajomy miał poziom 16, zaś w grze pojawiała się informacja, że miał poziom 9.

BioWare jest świadome, że gracze mogą dołączać do misji, których nie powinni jeszcze wykonywać - Ben Irving potwierdził na Twitterze, że jest to błąd, toteż powinien on zostać szybko załatany.

Premiera Anthem już 22 lutego - dla tych, którzy nie opłacają Origin Access ani EA Access. EA ujawniło już także plany rozwoju gry na marzec.

najnowsze