Felieton

Amy Sorel bohaterką następnego DLC do SoulCalibur VI

LM, 18 lutego 2019 15:48 0

Zobacz najnowszy zwiastun pakietu.

Bandai Namco Entertainment ujawniła zawartość nadchodzącego pakietu DLC do wydanej w październiku minionego roku bijatyki SoulCalibur VI. Okazuje się, że wraz z nim listę grywalnych postaci uzupełni znana z poprzednich odsłon cyklu bohaterka Amy Sorel. Ta pojawiła się po raz pierwszy w grze SoulCalibur II, ale jak dotąd mogliśmy się w nią wcielić jedynie w wydanym w 2005 roku na PlayStation 2 SoulCalibur III. Wydawca nie podał konkretnej daty premiery omawianego tu DLC, ale zapewnił, że te ukaże się już niedługo na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Przypomnijmy, że w SoulCalibur VI pojawili się także bohaterowie spoza uniwersum marki – na premierę dostępny był Wiedźmin Geralt z Rivii, a za pośrednictwem poprzedniego pakietu dodatkowej zawartości w biajtyce pojawiła się bohaterka gry NieR:Automata – 2B.

SoulCalibur VI to trójwymiarowa bijatyka traktująca o pojedynkach z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju broni białej. Tytuł od października minionego roku dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Marka zadebiutowała w 1995 roku grą Soul Edge, a za jej ustawiczny rozwój odpowiedzialna jest firma Bandai Namco.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor, odtwórczyni roli Triss Merigold w Wiedźminie Netfliksa
EA komentuje przebieg prac nad Command & Conquer Remastered
Lucasfilm pracuje nad projektem w okresie Star Wars: Knights of the Old Republic
Redeemer: Enhanced Edition z datą premiery na PC i konsolach
najnowsze