News

Demo Anthem przekroczyło oczekiwania EA i BioWare

Małgorzata Trzyna, 05.02.2019 14:16 3

Twórcy obiecują wiele aktualizacji i ulepszeń w pełnej wersji.

Demo VIP Anthem borykało się z ogromnymi problemami, twórcy przepraszali i obiecali na pocieszenie dodatkowe skórki. Z kolei demo, w którym mogli wziąć udział wszyscy chętni, okazało się ogromnym sukcesem, obyło się bez poważnych problemów technicznych. EA i BioWare nie spodziewali się tak świetnych rezultatów.

- Z radością ogłaszam, że weekend z otwartym dostępem do dema Anthem przekroczył nasze oczekiwania - czytamy na blogu BioWare. - Pod względem technicznym wszystko przebiegło super gładko - panował spokój w naszych wojennych pomieszczeniach, a więc było dokładnie tak, jak lubimy. Jednakże, co najważniejsze, wasze reakcje były przytłaczająco pozytywne. Łącznie grano przez 40 milionów godzin w ciągu dwóch weekendów dema. To niesamowite! Mamy nadzieję, że podobał wam się przedsmak tego, co czeka was w pełnej grze. Jako twórcom, schlebia nam wasza pozytywna reakcja na nasze dzieło. Dziękujemy za wsparcie! Obecnie skupiamy się w 100% na premierze i tym, co będzie dalej. Nasz zespół ciężko pracuje nad ukończeniem premierowych buildów i rozpoczyna przygotowania do odliczania. Jak wspomniałem wcześniej, pełna wersja gry ma długą listę aktualizacji i poprawek, które nie znalazły się w demie. Oczywiście, w dniu premiery nasza społeczność po raz pierwszy otrzyma dostęp do całej gry, z całą zawartością. Jest jeszcze wiele rzeczy, których nie było w demie i nie możemy się doczekać, aż zagracie. Pracujemy również w pocie czoła nad ekscytującą, popremierową zawartością. Mogliście rzucić okiem na jej niewielki fragment w niedzielę. Wkrótce podzielimy się kolejnymi informacjami na ten temat.

Anthem ukaże się 22 lutego na PC, PS4 i Xboksie One. Abonenci Origin Access Premier zaczną zabawę z pełną wersją gry na PC tydzień wcześniej. Abonenci Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One) również zaczną zabawę tydzień wcześniej, lecz do wykorzystania będą mieli tylko 10 godzin.

najnowsze