Felieton

Wiemy, kiedy wystartuje otwarta beta Tom Clancy’s The Division 2

LM, 13 lutego 2019 11:51 0

Tytuł trafi na rynek w połowie marca.

Zaledwie kilka dni temu pojawiły się pierwsze wzmianki związane z otwartą betą gry The Division 2, a teraz firma Ubisoft postanowiła ujawnić oficjalny harmonogram testów. Zgodnie z udostępnionymi informacjami z The Division 2 na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 i Xboksie One – będziemy mogli zapoznać się już 1 marca. Otwarte beta-testy potrwają do 4 marca i chociaż Francuzi tego nie doprecyzowali, to możemy oczekiwać, że na ręce szerszej publiki zostanie oddany ten sam build, który mieliśmy okazję ograć podczas zamkniętej bety.

Akcja Tom Clancy’s The Division 2 przeniesie nas na siedem miesięcy po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwowzorze. Tym razem będziemy kontynuować naszą misję w mieście Waszyngton. Całość ponownie zbudowało studio Massive Entertainment na silniku graficznym Snowdrop Engine. Tytuł ukaże się 15 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

The Division 2 zdominowało marzec w USA
Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
najnowsze