News

Crackdown 3 bez możliwości zapraszania znajomych w trybie rywalizacji w dniu premiery

Małgorzata Trzyna, 12.02.2019 12:58 0

Funkcja ta zostanie dodana później.

Podczas technicznych testów trybu rywalizacji zwanego Wrecking Zone uczestnicy przekonali się, że nie mogą zapraszać do wspólnej zabawy znajomych. Wkrótce potem Microsoft potwierdził, że tryb rywalizacji w Crackdown 3 ze znajomymi nie będzie dostępny już w dniu premiery gry.

- Gracze wkrótce będą mogli wykorzystać pełnię możliwości funkcji Party na platformie Xbox, w ten sposób doświadczą w pełni zniszczalnych środowisk we Wrecking Zone w Crackdown 3 ze znajomymi. Zawsze szukamy sposobów, by poprawić wrażenia z rozgrywki naszym fanom. Funkcja tworzenia grup zostanie wprowadzona wraz z nadchodzącą aktualizacją, którą niebawem zapowiemy. W aktualizacji tej ogłosimy także popremierową zawartość.

Crackdown 3 zaoferuje dwa tryby zabawy: kampanię, którą można przechodzić w kooperacji oraz Wrecking Zone, czyli rywalizację 5v5. Kampanię przygotowało Sumo Digital, zaś Wrecking Zone opracowało Elbow Rocket.

Premiera Crackdown 3 planowana jest na 15 lutego. Gra zmierza na PC i Xboksa One. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych 15 minut z gry.

najnowsze