News

Triss Merigold w Monster Hunter World dzięki modyfikacji

Patryk Purczyński, 11.02.2019 16:36 1

Najzagorzalsi fani Wiedźmina zapewne będą chcieli sprawdzić tego moda do Monster Hunter World - nawet jeśli wprowadza on tylko nową skórkę.

Pod koniec ubiegłego tygodnia do Monster Hunter World zawitał Geralt z Rivii. Główny bohater Wiedźmina nie przybył sam sobie, ale z nową misją do rozegrania i nagrodą do zdobycia, którą będzie można wykorzystać... w drugiej misji. Na nią trzeba poczekać do najbliższego piątku. Społeczność nie pozostała bierna na to połączenie dwóch popularnych rzeczywistości i postanowiła dać też coś od siebie. Modder "crimsonfaust" stworzył modyfikację pozwalającą na wcielenie się w Triss Merigold.

Niestety, jej zawartość jest mocno ograniczona - sprowadza się w zasadzie do wprowadzenia nowego modelu postaci z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Oznacza to, że Triss nie będzie dysponowała własnym wachlarzem umiejętności, a jedynie powieli to, co potrafi Geralt. Jeśli mimo to jesteście zainteresowani, modyfikację możecie pobrać ze strony Nexusmod.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.