News

Wiedźmin rozpoczął łowy w świecie Monster Hunter World

LM, 08.02.2019 11:51 1

Pierwsza misja związana z wydarzeniem jest już dostępna na PlayStation 4 i Xbox One.

Jeśli należycie do grona posiadaczy najnowszej produkcji z cyklu Monster Hunter – World – na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, to od wczoraj możecie cieszyć się aktualizacją tytułu, która wprowadziła do gry Geralta z Rivii.

Bohater gier studia CD Projekt RED i prozy Andrzeja Sapkowskiego trafił do gry wraz ze specjalną misją: Contract: Trouble in the Ancient Forest. Po jej zakończeniu otrzymamy dostęp do schematów wiedźmińskiego wyposażenia, które będzie bardzo przydatne w kolejnej części wydarzenia – Contract: Woodland Spirit. Druga misja pojawi się na serwerach dopiero 15 lutego i będzie ograniczona czasowo do 1 marca. W niej zmierzymy się z potężnym Leszym, którego z pewnością doskonale znają fani Wiedźmina 3, a całość została opracowana z myślą o kooperacji dla wielu graczy. Za ukończenie zadania otrzymamy pakiet wyposażenia Cirilli. Wszystkie niuanse wydarzenia znajdziecie tutaj.

Warto zaznaczyć, że Geralt nie jest jedynie skórką dla dostępnych w grze postaci. Wraz z wiedźminem w Monster Hunter World pojawiło się wspomniane wcześniej wyposażenie, a także możliwość korzystania z wiedźmińskich znaków. Całość dopełnia anglojęzyczny dubbing, który zapewnił Doug Cockle – aktor, który wcielił się w rolę Geralta na potrzeby serii Wiedźmin od CD Projekt RED.

Monster Hunter World dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze