News

Wielki finał The Walking Dead pod koniec marca. Będzie też edycja fizyczna

Patryk Purczyński, 04.02.2019 19:49 0

Nadchodzi kres dramatycznej, pełnej krwi i niemożliwych wyborów drogi Clementine. Ostatni epizod The Walking Dead: The Final Season ukaże się w marcu.

Take Us Back, czwarty i zarazem ostatni epizod The Walking Dead: The Final Season, zostanie udostępniony 26 marca - powiadomiło Skybound Games. Po poważnych perturbacjach, zarówno tych w fabule gry, jak i w prawdziwym życiu, historia Clementine wreszcie dobiegnie końca. Potwierdziły się również plotki z połowy stycznia - już wówczas sugerowano bowiem, że właśnie taka będzie data premiery finału sezonu.

Oprócz terminu wydania, Skybound, które przejęło pieczę nad The Walking Dead po zamknięciu Telltale Games, zapowiedziało również, że tego samego dnia ukaże się fizyczne wydanie The Walking Dead: The Final Season. Będzie ono dostępne w wersjach na Switcha, PlayStation 4 i Xboksa One. Wersja cyfrowa dostępna jest także na komputerach osobistych.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.