Felieton

Wielki finał The Walking Dead pod koniec marca. Będzie też edycja fizyczna

Patryk Purczyński, 04 lutego 2019 19:49 0

Nadchodzi kres dramatycznej, pełnej krwi i niemożliwych wyborów drogi Clementine. Ostatni epizod The Walking Dead: The Final Season ukaże się w marcu.

Take Us Back, czwarty i zarazem ostatni epizod The Walking Dead: The Final Season, zostanie udostępniony 26 marca - powiadomiło Skybound Games. Po poważnych perturbacjach, zarówno tych w fabule gry, jak i w prawdziwym życiu, historia Clementine wreszcie dobiegnie końca. Potwierdziły się również plotki z połowy stycznia - już wówczas sugerowano bowiem, że właśnie taka będzie data premiery finału sezonu.

Oprócz terminu wydania, Skybound, które przejęło pieczę nad The Walking Dead po zamknięciu Telltale Games, zapowiedziało również, że tego samego dnia ukaże się fizyczne wydanie The Walking Dead: The Final Season. Będzie ono dostępne w wersjach na Switcha, PlayStation 4 i Xboksa One. Wersja cyfrowa dostępna jest także na komputerach osobistych.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Persona 5: The Royal - rozszerzona wersja Persona 5 trafi na zachodnie rynki w 2020 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.