Felieton

Czwarty epizod The Walking Dead: The Final Season zadebiutuje w marcu?

LM, 15 stycznia 2019 08:31 0

Sugeruje to informacja zamieszczona w menu gry.

Jeśli należycie do grona fanów produkcji studia TellTale Games, to zapewne nie ominęły Was doniesienia związane z bankructwem firmy i późniejszymi zawirowaniami wokół ostatniego projektu studia – The Walking Dead: The Final Season. Jak wiemy, misji dokończenia ostatniego sezony epizodycznej przygodówki podjęło się Skybound, które zdążyło już wydać trzeci z zaplanowanych epizodów – Broken Toys.

Wszystko wskazuje też na to, że chociaż odpowiedzialna za projekt firma nie ujawniła oficjalnej daty premiery czwartego i zarazem ostatniego epizodu The Walking Dead: The Final Season, to umieściła planowany termin w menu gry. Tym samym możemy przypuszczać, że ostatni odcinek przygód Clementine zatytułowany Take Us Back ukaże się 26 marca.

Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi ze strony wydawcy nie jest to termin wiążący, ale jeśli czekacie na konkluzję przygód Clementine, to możecie się jej spodziewać w przywołanym okresie.

The Walking Dead: The Final Season jest dostępne na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.