News

Nintendo wyda jeszcze jedną swoją grę na Switcha przed końcem marca

LM, 02.02.2019 18:59 0

Takie rewelacje ujawnił Takashi Mochizuki z The Wall Street Journal.

Najnowsza konsola Wielkiego N – Nintendo Switch – zadebiutowała na rynku niespełna dwa lata temu. Ogromna popularność hybrydowej konsolki, która znalazła odzwierciedlenie w 32 milionach sprzedanych egzemplarzy, nieustannie zachęca deweloperów i wydawców do portowania rozmaitych gier na rzeczoną platformę, ale nie oznacza to, że Nintendo straciło zainteresowanie w produkowaniu gier na własny sprzęt. Jak donosi Takashi Mochizuki z The Wall Street Journal, wiele wskazuje na to, że jeszcze w bieżącym roku fiskalnym, czyli przed 31 marca, na Switchu ukaże się co najmniej jedna niezapowiedziana gra Nintendo.

Mochizuki przywołał na Twitterze wypowiedzi przedstawicieli firmy z Kioto, których zdaniem niezapowiedziany jeszcze tytuł z pewnością zachwyci fanów gier Wielkiego N. Co ciekawe, jedna z nadchodzących gier ma zrobić doskonały użytek z możliwości, jakie daje konsola w zakresie rozgrywek wieloosobowych.

Cóż, domniemana data premiery nadchodzącego ekskluzywa Nintendo jest na tyle bliska, że lada chwila powinna pojawić się jego oficjalna zapowiedź. Co obstawiacie?

najnowsze