Felieton

Nintendo wyda jeszcze jedną swoją grę na Switcha przed końcem marca

LM, 02 lutego 2019 18:59 0

Takie rewelacje ujawnił Takashi Mochizuki z The Wall Street Journal.

Najnowsza konsola Wielkiego N – Nintendo Switch – zadebiutowała na rynku niespełna dwa lata temu. Ogromna popularność hybrydowej konsolki, która znalazła odzwierciedlenie w 32 milionach sprzedanych egzemplarzy, nieustannie zachęca deweloperów i wydawców do portowania rozmaitych gier na rzeczoną platformę, ale nie oznacza to, że Nintendo straciło zainteresowanie w produkowaniu gier na własny sprzęt. Jak donosi Takashi Mochizuki z The Wall Street Journal, wiele wskazuje na to, że jeszcze w bieżącym roku fiskalnym, czyli przed 31 marca, na Switchu ukaże się co najmniej jedna niezapowiedziana gra Nintendo.

Mochizuki przywołał na Twitterze wypowiedzi przedstawicieli firmy z Kioto, których zdaniem niezapowiedziany jeszcze tytuł z pewnością zachwyci fanów gier Wielkiego N. Co ciekawe, jedna z nadchodzących gier ma zrobić doskonały użytek z możliwości, jakie daje konsola w zakresie rozgrywek wieloosobowych.

Cóż, domniemana data premiery nadchodzącego ekskluzywa Nintendo jest na tyle bliska, że lada chwila powinna pojawić się jego oficjalna zapowiedź. Co obstawiacie?

Karta grafiki Nvidia GeForce GTX 1660 Ti – premiera Turinga bez RTX
Hunt: Showdown – The Immolator nowym przeciwnikiem w grze
Zgarnij darmowe Thimbleweed Park na PC
FIFA 19 w specjalnej cenie dla klientów sklepu Sferis.pl
najnowsze