Steel Division 2 z datą premiery

Małgorzata Trzyna
2019/01/31 15:01

Posiadacze Steel Division: Normandy 44 otrzymają dodatkowo bezpłatnie m.in. ponad 350 jednostek z pierwszej części.

Steel Division 2 z datą premiery

Steel Division 2 - strategia czasu rzeczywistego od Eugen Systems, w której gracze przeniosą się w czasy II wojny światowej na wschodni front, ma datę premiery. Będzie to 4 kwietnia 2019. Twórcy ogłosili także, że na prośbę graczy dodali do "dwójki" 8 dywizji (grywalne w trybie solo, kooperacji i potyczkach multiplayer), 4 dodatkowe narodowości (USA, Kanada, Wielka Brytania i Francja) oraz ponad 350 jednostek ze Steel Division: Normandy 44. Dodali także ekskluzywne, zupełnie nowe jednostki, których nie było w pierwszej części. Wszystkie wspomniane elementy będą dostępne w pakiecie Back to War, darmowym dla posiadaczy Steel Division: Normandy 44.

GramTV przedstawia:

Steel Division 2 zaoferuje strategiczne, turowe kampanie, ponad 600 jednostek wzorowanych na historycznych odpowiednikach, podzielonych na 18 dywizji, realistyczne pola bitew, 25 zróżnicowanych map i liczne tryby rozgrywki offline i online, w tym kooperację oraz bitwy 10v10.

Steel Division 2 będzie można przetestować przed premierą w ramach bety, do której dostęp uzyskają osoby zamawiające grę w pre-orderze. Zamawiający bogatsze wersje (The Commander, General i Total Conflict) otrzymają dostęp 48 godzin wcześniej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!