Felieton

Steel Division II – zbrojownia i dynamiczna kampania na nowym zwiastunie

LM, 30 sierpnia 2018 11:10 0

Gra zmierza na PC, ale jeszcze bez konkretnej daty premiery.

Studio Eugen Systems opublikowało w sieci nowe materiały promocyjne związane z zapowiedzianą z końcem lipca strategią wojenną – Steel Division II. Na załączonym do wiadomości zwiastunie możemy rzucić okiem na nowości, które pojawią się w serii wraz z jej drugą odsłoną, czyli zbrojownię i dynamiczną kampanię. Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami omawiany tytuł zaoferuje nam około 600 jednostek, które faktycznie pojawiły się na frontach II wojny światowej.

Akcja Steel Division II rozegra się w czasach Sowieckiej kontrofensywy przeciwko siłom Osi znanej jako Operacja Bargation. Gra zaoferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i możliwość sieciowej rywalizacji w trybach wieloosobowych dla maksymalnie 20 graczy. Tytuł zmierza na komputery osobiste, ale twórcy nie wskazali jeszcze nawet przybliżonej daty premiery.

Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.