Assassin's Creed 3 trafi na Nintendo Switch

Katarzyna Dąbkowska
2019/01/28 11:46
0
0

Tak przynajmniej twierdzi czeski sklep.

Assassin's Creed 3 trafi na Nintendo Switch

Assassin's Creed to duża seria, której początki sięgają 2007 roku. Być może jednak starsze gry zawitają na Nintendo Switch. Jak się okazuje, może się tak stać z Assassin's Creed III. Czeski sklep ujawnił nową, odświeżoną edycję tego tytułu. Ale nie tylko.

Jak twierdzi jeden ze sklepów, Assassin's Creed III: Liberation Collection ma pojawić się już niedługo, bo 15 lutego na Nintendo Switch. W skład zestawu będzie wchodził Assassin's Creed 3 oraz Assassin's Creed 3: Liberation. Cena została ustalona na poziomie 35 euro. Oferta już zniknęła ze sklepu, jednak w internecie nic nie ginie i pojawiła się na zrzutach ekranu.

GramTV przedstawia:

Nie tak dawno pojawiła się informacja o tym, że Assassin's Creed otrzyma specjalną edycję o nazwie Compilation, która pojawi się właśnie na Nintendo Switch. Być może te sprawy są powiązane. Aktualnie jeszcze nie potwierdzono żadnych doniesień na ten temat. Być może już wkrótce dowiemy się więcej, skoro data premiery Liberation Collection ustalona została już na przyszły miesiąc, a plotka poszła w ruch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!