News

PlanetSide Arena zaliczy poślizg - premiera w marcu

LM, 27.01.2019 07:57 0

Już za kilka dni wystartują zamknięte testy beta sieciowej strzelanki.

Okazuje się, że zapowiedziana w połowie grudnia sieciowa strzelanina PlanetSide Arena nie trafi do użytkowników PC zgodnie z planem. Odpowiedzialne za tytuł studio Daybreak Games przyznało, że chociaż udało się już zbliżyć go do początkowych założeń, to deweloperzy wciąż muszą wprowadzić masę poprawek i usprawnień, zanim PlanetSide Arena zadebiutuje na rynku. Tym samym zamiast 29 stycznia, gra pojawi się na PC dopiero 26 marca.

Warto zaznaczyć, że w najbliższą środę - 30 stycznia - twórcy zamierzają uruchomić zamknięte testy beta PlanetSide Arena, do których możecie zgłosić się pod tym adresem. Obok tego 20 lutego odbędzie się tzw. Founders Season dedykowana wyłącznie graczom, którzy zdecydowali się na przedpremierowy zakup tytułu. Podczas niej będziemy mogli zdobyć nieco ekskluzywnego wyłącznie dla tej sesji wyposażenia do PlanetSide Arena.

Tytuł zaoferuje m.in. starcia drużynowe dla maksymalnie 500 graczy oraz tryb battle roayle. Pod tym adresem możecie zapoznać się z udostępnionymi przez twórców wymaganiami sprzętowymi PlanetSide Arena.

najnowsze