Felieton

Anthem pozwoli wybierać między sześcioma poziomami trudności

Małgorzata Trzyna, 23 stycznia 2019 15:01 0

Na początku będziemy mogli bawić się na poziomie łatwym, normalnym i trudnym, później odblokujemy dostęp do jeszcze większych wyzwań.

IGN opublikowało artykuł poświęcony Anthem - nowemu tytułowi BioWare, ujawniając, że w grze będziemy mogli wybierać między sześcioma poziomami trudności. Poziom łatwy będzie przeznaczony dla osób, które chcą wszystko móc zrobić w pojedynkę, nieco więcej kłopotów czeka graczy na poziomie średnim, a z wyzwaniami na poziomie trudnym najlepiej zmierzyć się w grupie znajomych. Kiedy osiągniemy 30. poziom doświadczenia, będziemy mogli spróbować sił na kolejnych trzech poziomach trudności o nazwie Grandmaster, gdzie przeciwnicy będą mocniejsi, będą mieli więcej punktów życia i zadawali większe obrażenia. Nagrodami za kończenie trudniejszych wyzwań będzie lepsze wyposażenie.

Anthem ukaże się 22 lutego na PC, PS4 i Xboksie One. 25 stycznia abonenci EA Access i Origin Access oraz osoby, które zamówiły grę przed premierą, będą mogli przetestować grę, pobierając demo. Wszyscy gracze uzyskają dostęp do dema w dniach 1-3 lutego.

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.