News

Anthem pozwoli wybierać między sześcioma poziomami trudności

Małgorzata Trzyna, 23.01.2019 15:01 0

Na początku będziemy mogli bawić się na poziomie łatwym, normalnym i trudnym, później odblokujemy dostęp do jeszcze większych wyzwań.

IGN opublikowało artykuł poświęcony Anthem - nowemu tytułowi BioWare, ujawniając, że w grze będziemy mogli wybierać między sześcioma poziomami trudności. Poziom łatwy będzie przeznaczony dla osób, które chcą wszystko móc zrobić w pojedynkę, nieco więcej kłopotów czeka graczy na poziomie średnim, a z wyzwaniami na poziomie trudnym najlepiej zmierzyć się w grupie znajomych. Kiedy osiągniemy 30. poziom doświadczenia, będziemy mogli spróbować sił na kolejnych trzech poziomach trudności o nazwie Grandmaster, gdzie przeciwnicy będą mocniejsi, będą mieli więcej punktów życia i zadawali większe obrażenia. Nagrodami za kończenie trudniejszych wyzwań będzie lepsze wyposażenie.

Anthem ukaże się 22 lutego na PC, PS4 i Xboksie One. 25 stycznia abonenci EA Access i Origin Access oraz osoby, które zamówiły grę przed premierą, będą mogli przetestować grę, pobierając demo. Wszyscy gracze uzyskają dostęp do dema w dniach 1-3 lutego.

najnowsze