News

BioWare wyjaśnia różnice między demem a pełną wersją Anthem

Małgorzata Trzyna, 20.01.2019 14:18 0

W demie rozpoczniemy w środku gry, bez samouczka, balans i ekonomia będą wyglądać zupełnie inaczej niż w finalnej wersji.

Czym różni się demo gry Anthem od wersji, w którą zagramy po premierze gry w lutym? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć na Twitterze Mark Darrah, producent wykonawczy. Okazuje się, że w demie nie zobaczymy początku gry, lecz zaczniemy gdzieś w środku. Oznacza to także brak samouczków, brak możliwości wyboru pilota, inny balans podczas walk (w demie będzie łatwiej) i inne zasady w ekonomii. Z pewnością będzie też więcej błędów w demie niż w finalnej wersji. Z jednym tylko fragmentem opowieści balans misji/twierdz/swobodnej rozgrywki będzie wyglądać nieco inaczej niż w ostatecznej wersji. Na PC w sterowaniu będzie mniej niuansów. Nazwy niektórych rzeczy będą różnić się od nazw, jakie zobaczymy w pełnej wersji gry - dla przejrzystości.

Demo Anthem dla VIP-ów rozpocznie się 25 stycznia, natomiast od 1 lutego będzie dostępne dla wszystkich. Premiera pełnej wersji gry planowana jest na 22 lutego.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.