Felieton

Hitman 2 – wystartowało specjalne zimowe wydarzenie; znamy szczegóły najnowszej aktualizacji

LM, 22 stycznia 2019 11:01 0

Snow Festival na Hokkaido potrwa do 12 lutego i jest darmowy dla wszystkich graczy.

Studio IO Interactive uruchomiło specjalne zimowe wydarzenie zlokalizowane na przygotowanej z myślą o pierwszej części gry mapie Hokkaido – Snow Festival. Z tej okazji zarówno posiadacze gry (czy pakietu Legacy), jak i pozostali gracze mogą bawić się we wspomnianej lokacji, by rzucać śnieżkami w swoje cele czy odblokować specjalne wyposażenie. Akcja zakończy się 12 lutego, więc macie trzy tygodnie, by doskonale zapoznać się z nowinkami. Warto dodać, że dostępne do odblokowania przedmioty – szpikulec do lodu i zimowy garnitur – pozostaną na stałe w ekwipunku posiadaczy pakietu Legacy także po zakończeniu wydarzenia.

Obok tego Hitman 2 otrzymał kolejną, opatrzoną numerem 2.13 aktualizację, która wprowadziła masę poprawek czy usprawnień w trybach dla pojedynczego gracza i wieloosobowych. Obok pomniejszych poprawek IO Interactive m.in. zapewniło miłośnikom pecetowego grania benchmark dostępny z poziomu aplikacji uruchamiającej i czy umożliwiło skalowanie wielkości opisów dla obiektów interakcji.

Hitman 2 jest dostępny na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Uczestnicy Games Clash Entertainment powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.