Layers of Fear 2 z nowym zwiastunem i dziennikiem developera

Małgorzata Trzyna
2019/01/21 11:07
0
0

Twórcy ujawniają nowe szczegóły na temat gry.

Layers of Fear 2 z nowym zwiastunem i dziennikiem developera

Horror Layers of Fear 2 został zapowiedziany w październiku ubiegłego roku. Teraz Bloober Team i Gun Media udostępnili nowy trailer, pokazujący tajemniczą łódź, na której dzieją się dziwne, wywołujące gęsią skórkę rzeczy. W jednym korytarzu łódź wygląda normalnie, by po chwili zmienić się w nawiedzone, oświetlone na czerwono miejsce, gdzie drzwi same się zamykają. Narrator grobowym głosem podkreśla, że "musimy odegrać swoją rolę" i że "czas nie czeka na nikogo".

GramTV przedstawia:

Jak wyjaśnia w dzienniku developera Bartosz Kapron, producent gry, twórcy chcieli, by w "dwójce" zostało zachowane wszystko, za co była uwielbiana pierwsza część: mroczne, klaustrofobiczne wnętrza, zmieniające się otoczenie oraz bogata, wielowarstwowa opowieść, która skłoni graczy do zastanowienia. Pierwsza część skupiała się na malowidłach, druga została poświęcona kinu.

Layers of Fear 2 ma zadebiutować w tym roku. Nie ogłoszono jeszcze, na które platformy trafi gra. Pierwsza część jest dostępna na PC, Mac, PS4, Xboksie One i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!