Felieton

Lapis x Labyrinth - side-scrollowe RPG akcji ukaże się pod koniec maja

Małgorzata Trzyna, 20 stycznia 2019 15:54 0

Wyprawa w poszukiwaniu skarbów.

NIS America ogłosiło, że 31 maja w Europie (a trzy dni wcześniej w Ameryce Północnej) ukaże się Lapis x Labyrinth. Kiedy wioska zaczyna borykać się z poważnymi problemami i musi się w jakiś sposób wzbogacić, zbieramy towarzyszy, zapuszczamy się do labiryntu pod Złotym Lasem i zagarniamy stosy złota i skarbów. Oczywiście, musimy też uporać się z niebezpieczeństwami - unikać pułapek i rozprawiać się z hordami potworów (przygotowano ponad 100 typów przeciwników). Nasza drużyna może wykorzystać ponad 4000 unikatowych kombinacji, łączyć mechaniki i wykonywać zsynchronizowane ataki. Mamy 8 klas postaci - wybieramy cztery z nich i w trakcie zabawy przełączamy się między nimi. Po pokonaniu określonej liczby przeciwników, gdy wpadniemy w tryb Fever, bogactwa zaczynają płynąć strumieniem, a potwory bardzo cierpią. Liczy się to do końcowego wyniku na końcu każdego poziomu, co oznacza jeszcze więcej nagród.

Poniżej trailer Lapis x Labyrinth:

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.