Felieton

Forza Horizon 4 ma 7 milionów graczy

Małgorzata Trzyna, 19 stycznia 2019 09:40 2

Świetne rozpoczęcie 2019 roku.

Miesiąc temu Forza Horizon 4 otrzymała DLC Fortune Island. Tymczasem na Twitterze pojawiła się wiadomość, że miesiąc po premierze wspomnianego DLC liczba graczy, którzy postanowili ścigać się w grze, przekroczyła 7 milionów. Jest to świetne rozpoczęcie roku dla Playground Games. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć podziękowań dla fanów, którzy zdecydowali się sięgnąć po ten tytuł.

Forza Horizon 4 ukazała się w październiku 2018. W ciągu tygodnia liczba graczy przekroczyła 2 miliony. Na tak znakomity wynik wpływ miał fakt, że gra została udostępniona w dniu premiery w Xbox Game Pass. W grze ścigamy się po otwartym świecie Wielkiej Brytanii. DLC Fortune Island to największe rozszerzenie w historii serii Forza Horizon, w którym gracze jeżdżą po najtrudniejszym terenie.

Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
Sea of Thieves - gracze wciągają statek na wysoką górę z pomocą harpuna
Nowe studia Microsoftu pokażą coś na E3
Microsoft zapowiada Xbox One S All-Digital Edition oraz Xbox Game Pass Ultimate
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.