News

Salt and Sanctuary trafi na konsole Xbox One

LM, 17.01.2019 06:31 0

Tytuł zadebiutował w maju 2016 roku na PC i PlayStation 4.

Ska Studios poinformowało, że za niespełna miesiąc na konsolach Microsoftu zadebiutuje mroczna platformówka Salt and Sanctuary. W opracowaniu portu pomogło studio BlitWorks, a miłośnicy Xboksa One będą mogli w niego zagrać już 6 lutego. Przy okazji w sieci pojawił się najnowszy zwiastun produkcji, który znajdziecie poniżej.

Salt and Sanctuary to dwuwymiarowa platformówka, która przeniesie nas do mrocznego świata pełnego niebezpieczeństw. Tytuł oferuje szereg elementów typowych dla gatunku RPG, a obok tego charakteryzuje się mocno zręcznościowymi i wymagającym systemem walki z przeciwnikami, który został mocno zainspirowany rozwiązaniami znanymi z serii Dark Souls. W toku rozgrywki eksplorujemy wykreowany świat, zbierając złoto i tytułową sól, którą w bezpiecznych strefach – sanktuariach – możemy wykorzystać do podniesienia parametrów naszego protagonisty.

Produkcja zadebiutowała w maju 2016 roku na PC i konsolach PlayStation 4, by w kolejnych latach doczekać się wydania na PlayStation Vita i Nintendo Switch. Teraz tytuł pojawi się także na Xboksie One.

najnowsze