News

Monster Hunter World – Wiedźmin pojawi się w grze na początku lutego

LM, 11.01.2019 11:56 0

Capcom nie ujawnił, czy związana z Geraltem zawartość na stałe zagości na serwerach, czy będzie jedynie częścią specjalnego wydarzenia.

Jeśli zastanawialiście się, kiedy na serwery gry Monster Hunter World trafi zapowiedziana jeszcze w grudniu zawartość powiązana z Wiedźminem Geraltem, to mamy dla Was odpowiedź. Capcom ujawnił, że stosowna aktualizacja zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 8 lutego. Nie wiemy jeszcze, kiedy nowinki pojawią się na PC, ani czy owoce współpracy pomiędzy markami będą dostępne jedynie w formie tymczasowego wydarzenia, czy też pozostaną w Monster Hunter World na stałe.

Warto jednak podkreślić, że zgodnie z zapowiedziami Capcom udostępni znacznie więcej niż tylko model Riva okraszony dubbingiem Douga Cockle, czyli aktora głosowego, który wcielił się w Geralta na potrzeby anglojęzycznego Wiedźmina. I chociaż nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów aktualizacji, to wydaje się, że fani gier studia CD Projekt RED nie będą mieć powodów do narzekań.

Obok tego Capcom zapowiedział za pośrednictwem Twittera The Appreciation Fest – specjalne wydarzenie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One z okazji pierwszej rocznicy rynkowego debiutu Monster Hunter World. Akcja wystartuje 26 stycznia i potrwa do 22 lutego, ale nie ujawniono jeszcze przygotowanych w jej ramach atrakcji.

Monster Hunter World zadebiutowało 26 stycznia 2018 roku na PlayStation 4 i Xboksie One, a w sierpniu trafiło na PC.

najnowsze