News

RPG My Time at Portia ukaże się na PC za kilka dni, premiera na konsolach już wiosną

Małgorzata Trzyna, 10.01.2019 12:06 1

W grze odbudowujemy miasteczko Portia, wytwarzamy przedmioty w warsztacie, prowadzimy farmę i zapuszczamy się do niebezpiecznych lochów.

Już 15 stycznia na PC ukaże się RPG / symulator życia My Time at Portia od chińskiego Pathea Games. W grze rozpoczynamy nowe życie i pomagamy odbudować urocze miasteczko Portia, korzystając z właśnie odziedziczonego warsztatu. Będziemy mogli wytwarzać przedmioty, budować, wydobywać surowce i szukać reliktów, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta i zapuszczać się do pełnych potworów lochów w poszukiwaniu łupów. Nie zabraknie też opcji romansowania oraz możliwości poślubienia kogoś. Grę można wypróbować za darmo, pobierając demo ze Steam.

My Time at Portia trafi także na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xboksa One. Na te wersje poczekamy do wiosny.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.